Przejdź do treści

  Videochat na stronę i do sklepu internetowego

  Obsługuj klientów tak, jakby znajdowali się tuż obok Ciebie

  Prowadź konsultacje, szkolenia, warsztaty lub tradycyjne spotkania – bezpośrednio ze swojego domu, biura lub gabinetu.

  Videochat posiada wbudowaną opcję płatności online, która pozwoli Ci sprawnie i bezpiecznie pobierać opłaty za Twoje usługi.

  Pracujemy nad tym
  • 14 dni za darmo

   Przetestuj videochat w Twojej firmie i sprawdź jego możliwości. Dopiero wtedy podejmij decyzję czy videoczat zostanie z Tobą na dłużej.

   Zarejestruj się do usługi na naszej platformie, a uruchomienie gotowego narzędzie potrwa tylko kilka minut. Ustaw swoją dostępność „online”.

  • Wszystko w 1 miejscu!

   Rozmowy video, planowanie spotkań, bezpieczne płatności i szybkie wypłaty – wszystko w jednym miejscu!

   Zarabiaj na bezpiecznym videoczacie z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu, bez konieczności instalowania aplikacji.

  • Wszechstronne zastosowanie

   Idealne rozwiązanie dla e-commerce, konsultantów, trenerów, coachów, psychoterapeutów, prawników, wróżek, influencerów.

   Zarabiaj na swojej wiedzy. Oferuj dowolną usługę, konsultacje,  profesjonalne doradztwo. Zwiększ swoją dostępność i pozostań w kontakcie z klientami.

  • Proste i bezpieczne rozliczenia

   Rozliczaj się tak jak chcesz! Konsultacje video, planowanie spotkań, bezpieczne płatności i szybkie wypłaty – wszystko w jednym!

   Ustaw własne opłaty za konsultacje. Możesz rozliczać się za minuty lub ustawiać ryczałtowe stawki każdego videochatu. To Ty decydujesz!

  POZNAJ NARZĘDZIE

  Videochat - czym jest?

  Prowadzisz działalność, która polega na regularnym spotykaniu się z klientami? Lubisz kontakt “na żywo”, ale jednocześnie czujesz, że taki model biznesowy stanowi istotne ograniczenie nie tylko dla Twojego rozwoju, ale również – potencjalnego wzrostu zarobków? Do tego wszystkiego dochodzą kwestie kosztowe – liczone jako wydatki na wynajem biura bądź gabinetu, jak również te związane bezpośrednio ze stratą czasu na dojazdy, a nawet stanie w korkach.

  A co powiesz na to, aby pozbyć się bariery, jaką stanowi Twoja lokalizacja oraz sposób wykonywania usług, a co za tym idzie – rozwinąć pełen potencjał Twojej działalności? Jeśli właśnie to jest Twoim celem – koniecznie rozważ wykorzystanie Videochatu!

  Rozmowy video, planowanie spotkań, bezpieczne płatności i szybkie wypłaty – wszystko na jednej intuicyjnej platformie!

  Videochat zapewni Ci wszystkie niezbędne funkcjonalności, dzięki którym skupisz się na świadczeniu fachowych usług online. Bez obaw o ich jakość, dostępność, a tym bardziej przyjmowanie czy rozliczanie płatności.

  Wystarczy, że zaplanujesz spotkanie i zaprosisz swoich odbiorców, a nasza platforma zajmie się całą resztą. Tak, aby dać Ci możliwość skupienia się na tym, co najważniejsze – dostarczaniu profesjonalnych usług za pośrednictwem sieci.

   

   

  KORZYŚCI Z UŻYTKOWANIA VIDEOCHATU

  Jak wykorzystasz to narzędzie?

  • Zarabiaj na rozmowie wideo

   Videochat to najłatwiejszy sposób na zarabianie. Może Ci posłużyć jako sposób na generowanie dodatkowego zarobku (uzupełniającego stały dochód z innych miejsc) lub też stać się Twoim głównym źródłem utrzymania. Decyzja należy tylko do Ciebie!

  • Zyskaj oszczędność czasu. Zarabiaj!

   Nie musisz ponosić wydatków na wynajem przestrzeni biurowej, jej aranżację i utrzymanie, a tym bardziej zakup drogiego i specjalistycznego oprogramowania. Z videochatem potrzebujesz tylko komputera i dostępu do Internetu, aby obsługiwać swoich klientów, jak i gdzie tylko chcesz.

   Wystarczy, że ustalisz dni i godziny swojej dostępności, a następnie zaprosisz klientów do rezerwowania dogodnych terminów na swoją konsultację.

  • Bezpieczeństwo połączenia z klientem

   Narzędzie to również gwarancja poufności i zachowania wysokiego stopnia prywatności. Korzystanie z niego da Ci pewność, że wszelkie dane o Tobie i klientach, jak i informacje przekazywane podczas Waszych spotkań, są doskonale chronione. Wszystkie połączenia są szyfrowane i zabezpieczone.

  • Niezawodne wsparcie

   Bez względu na to, czy obsługujesz kilka połączeń w tygodniu, czy wiele połączeń dziennie, nasza platforma poradzi sobie ze wszystkim. A subtelny licznik pomoże Ci sprawnie kontrolować przebieg każdego spotkania, a także wiedzieć, kiedy należy je zakończyć.

  JAK ZACZĄĆ?

  Pobieraj opłaty za konsultacje na videochacie. Zadbaj o profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie

  Daj im dostęp do nowoczesnej platformy i videochatu, za pośrednictwem którego łatwo i bezpiecznie skorzystają z Twoich usług.

  Zobacz, jakie to łatwe

  • Krok 1

   Zainstaluj

   Utwórz link do videochatu, udostępnij go klientowi i zarabiaj!

   Zainstaluj
  • Krok 2

   Skonfiguruj

   Określ rodzaj usługi i ustal sposób rozliczeń za Twoje usługi oraz inne niezbędne parametry.

   Skonfiguruj
  • Krok 3

   Korzystaj

   Zapraszaj klientów na spotkania online i zapewniaj im fachowe wsparcie na najwyższym poziomie.

  CASE STUDIES

  Poznaj sukcesy naszych klientów

  • 41%

   Wzrost sprzedaży w branży e-commerce

   Dzięki zwiększeniu dostępności usług poprzez prezentacje poprzez videochat.

  • 39%

   Wzrost ilości klientów i sprzedaży u coacha

   Za sprawną wdrożenia video sptokania i możliwości konsultacji online.

  • 57%

   Wzrost satysfakcji klientów w usługach

   Dzięki udzielanym szczegółwym odpowiedziom face to face na videochacie.

  • 62%

   Więcej pozytywnych ocen na e-sklepie

   Dzięki wdrożeniu dodatkowego kanału kontaktu z klientami (videochat).