Przejdź do treści

  Niezawodny Chat AI, dzięki któremu zautomatyzujesz sprzedaż

  Automatyzuj obsługę klientów
w najnowocześniejszy sposób

  Wykorzystaj sztuczną inteligencję w swoim biznesie i odciąż swoich pracowników. Oszczędność czasu i zasobów to również oszczędność kosztów. Automatycznie generowane odpowiedzi przez inteligentnego bota to dostępność informacji dla Twoich klientów 24/7, a także natychmiastowe odpowiedzi.

  Wypróbuj za darmo 14 dni bez żadnych zobowiązań
  • Automatyzacja obsługi

   Bot obsłuży wielu klientów jednocześnie 24/7.

  • Redukcja kosztów

   Przenieś obsługę na SI i wykorzystaj pracowników 
w innych obszarach.

  • Personalizacja odpowiedzi

   To Ty uczysz bota! Zasil go materiałami ze swojej strony lub pliku.

  • Skrócenie cyklu odpowiedzi

   Wiele prostych (i nie tylko) pytań, wątpliwości może zostać rozwiane tylko na podstawie rozmowy z botem.

  POZNAJ NARZĘDZIE

  Czym jest SI w Czater.pl?

  ChatGPT to rodzaj aplikacji wykorzystującej zaawansowaną sztuczną inteligencję, która umożliwia komunikację między ludźmi, a komputerem za pomocą naturalnego języka. Jest to system oparty na modelach językowych, takich jak GPT (Generative Pre-trained Transformer), który został wytrenowany na ogromnych zbiorach danych tekstowych i jest zdolny do generowania odpowiedzi na pytania użytkowników.

  Sztuczna inteligencja to przyszłość w kontaktach z klientami. Dzięki niej oszczędzamy czas i zasoby. Rozumienie naturalnego języka powoduje, że rozmówca nie odczuwa tak bardzo rozmowy z maszyną jak w przypadku botów opartych o algorytmy, które nie wykorzystują SI. Pozwala to na swobodną rozmowę, co więcej – bot nie ma nigdy złego dnia i zawsze wykona swoją pracę należycie.

  Odpowiednio wytrenowany bot jest w stanie perfekcyjnie odczytać potrzeby Twoich klientów i pomóc im w podjęciu decyzji dbając o ich zadowolenie. Przekonaj się jak szybko i łatwo możesz zdobyć narzędzie oparte na najnowszej technologii, które odciąży Twój zespół obsługi klientów i przyniesie zyski.

  ChatGPT może działać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki temu, ​​jest dostępny dla klientów o każdej porze dnia i nocy

  To szczególnie przydatne dla firm, które obsługują klientów na całym świecie lub dla tych, 
które chcą zapewnić wsparcie w trybie 24/7. Klient otrzymuje natychmiastową odpowiedź.

  KORZYŚCI Z POSIADANIA CHATA GPT

  Czym charakteryzuje się narzędzie?

  • Dostępność 24/7

   Chat GPT może działać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, co oznacza, że ​​jest dostępny dla klientów o każdej porze dnia i nocy.

  • Natychmiastowa odpowiedź

   Chat GPT jest w stanie reagować na pytania i zapytania klientów natychmiast, co pozwala zwiększyć satysfakcję klientów. Klienci nie muszą czekać na odpowiedź od konsultanta.

  • Skalowalność

   Chat GPT może obsługiwać wielu klientów jednocześnie, co pozwala na efektywne skalowanie obsługi klienta bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. To pomaga zaoszczędzić czas i koszty.

  • Redukcja kosztów

   Chat GPT na stronie może pomóc w obniżeniu kosztów obsługi klienta – wymaga mniejszej liczby pracowników i nie generuje kosztów związanych z zatrudnianiem i szkoleniem personelu.

  • Zwiększenie zaangażowania klientów

   Interakcja z Chat GPT to ciekawe i nowe doświadczenie, co może przyczynić się do zwiększenia zaangażowania i lojalności wobec marki.

  • Konkretne i szczegółowe odpowiedzi

   Bot zasilony jest danymi ze strony internetowej oraz plikiem. Pozwala to, na rzetelne odpowiedzi w tematach, które dotyczą Twojej działalności. Czat udzieli informacji wyłącznie na podstawie udostępnionych przez Ciebie materiałów.

  • Personalizacja

   Chat GPT można zasilić plikiem z FAQ. Dzięki temu będzie mógł we właściwy sposób odpowiadać na najczęściej zadawane pytania, a także zachęcać do zakupu produktów i usług.

  • Wsparcie w procesie zakupowym

   Chat GPT może pomagać klientom w procesie zakupowym, udzielając informacji o produktach, prowadząc przez koszyk zakupowy lub oferując rekomendacje na podstawie preferencji klienta.

  • Skrócenie cyklu obsługi klienta

   Dzięki Chat GPT wiele prostych pytań i zapytań klientów może być rozwiązywanych bezpośrednio przez system, co pozwala pracownikom obsługi klienta skupić się na bardziej skomplikowanych problemach.

  JAK ZACZĄĆ?

  Zainstaluj chat AI i ciesz się obsługą klienta 24/7

  Instalacja chata AI to tylko kilka minut, a masa korzyści! Chat AI pozwala lepiej zorganizować czas swój i swoich pracowników. To oszczędność, wygoda, łatwość użytkowania i spokój. Bo od teraz żaden z twoich klientów nie pozostanie bez odpowiedzi.

  A więc na co czekasz? Zastosuj 3 poniższe kroki i ciesz się chatem AI już dziś!

  • Krok 1

   Nazwij bota

   Wprowadź nazwę swojego bota, która będzie widoczna dla Twoich klientów.

  • Krok 2

   Dodaj informacje

   Zasil swojego bota źródłem wiedzy 
w postaci strony internetowej 
oraz pliku pdf.

  • Krok 3

   Aktywuj

   Jednym kliknięciem uruchom bota 
na swojej stronie www.