Przejdź do treści

  E-kalendarz online do umawiania spotkań i planowania pracy

  Przyjmuj rezerwacje klientów, zarządzaj pracą i grafikami firmy oraz prowadź skuteczną komunikację z odbiorcami

  Postaw na narzędzie online, które stanowi połączenie nowoczesnego terminarza z intuicyjnym systemem CRM.

  E-kalendarz pozwoli Ci zautomatyzować proces umawiania wizyt i spotkań, tworzenie wydarzeń i powiadomień, a nawet wysyłkę wiadomości e-mail i SMS.

  Obejrzyj film
  • Okres testowy 0zł

   14 dni za darmo.
   Przetestuj e-kalendarz w Twojej firmie. Udostępnij rezerwacje wizyt i wydarzeń od ręki.

   Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny/fryzjerski lub działasz w innej branży usług  – swoją rezerwację wizyt, spotkań, wydarzeń – przenieś w online.

  • Proste wdrożenie i integracja

   Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej platformie, a następnie zaprosisz do współpracy pozostałych pracowników.

   Spraw aby planowanie wizyt z Twoimi klientami było łatwiejsze niż kiedykolwiek. Uzyskaj własną spersonalizowaną aplikację, która pomoże Ci zarządzać firmą.

  • Wszechstronna automatyzacja

   Zyskasz dostęp z dowolnego urządzenia i uwolnisz się od powtarzalnych i monotonnych zadań.

   Więcej rezerwacji, mniej kłopotów. Kalendarz wizyt – 100% łatwy w użyciu. Planujesz wizyty bez konieczności posiadania umiejętności technicznych.

  • Mniej zbędnej dokumentacji

   Wszystkie najważniejsze sprawy załatwisz online – bez prowadzenia papierowego terminarza oraz fizycznych notatek.

   Prosty, intuicyjny w obsłudze sposób do rezerwacji i zarządzania harmonogramem Twoich usług oraz pracą Twoich pracowników.

  POZNAJ NARZĘDZIE

  E-kalendarz - co to takiego?

  Kartki papieru, notesy, maile, SMSy i wiele, wiele więcej. Jeżeli do tej pory system komunikacji w Twojej firmie opierał się właśnie na nich – z pewnością zdajesz sobie sprawę z jego wad, a przede wszystkim tego, jak trudno zapanować nad takim chaosem. Wystarczy chwila nieuwagi, aby notatka czy rezerwacja klienta “gdzieś” się zawieruszyła, a co za tym idzie – naraziła Cię na spore problemy związane z jego obsługą.

  Jednak takie “rozproszenie” informacji niesie za sobą zdecydowanie więcej zagrożeń. Wykorzystywanie wielu, często niepowiązanych ze sobą, kanałów sprawia, że zaczynasz tracić kontrolę nad tym, co dzieje się w Twojej firmie. Poświęcasz mnóstwo czasu na szukanie i gromadzenie informacji, na czym traci nie tylko jakość komunikacji, ale przede wszystkim wydajność pracy.

  Chcesz tego uniknąć, raz na zawsze wprowadzić porządek i wreszcie skupić się na tym, co dla Twojego biznesu najważniejsze? Wygląda na to, że e-kalendarz online jest właśnie dla Ciebie.

  Poukładaj pracę swojej firmy – bez względu na jej rozmiar liczbę pracowników czy obsługiwanych klientów

  E-kalendarz to skuteczne narzędzie do rezerwacji wizyt online, szkoleń i eventów oraz zarządzania czasem, zadaniami i spotkaniami. Sprawdza się w pracy salonów kosmetycznych/fryzjerskich, biur księgowych, freelancerów, małych firm usługowych, jak i średnich przedsiębiorstw.

  Jest jak Twój własny wirtualny recepcjonista, który będzie odpowiadał za przyjmowanie rezerwacji, przypominanie o nadchodzących spotkaniach, jak również sprawdzi się w roli narzędzia marketingowego (do wysyłania wiadomości e-mail i SMS). A to wszystko bez żadnych ograniczeń czasowych – 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

  Korzyści z wykorzystywania E-kalendarza

  W jakich obszarach sprawdzi się to narzędzie?

  • Więcej zapisanych klientów

   Od teraz, aby umówić się na wizytę, Twoi klienci wcale nie muszą wykonywać telefonów czy wysyłać e-maili. Wystarczy, że udostępnisz im swój kalendarz online, a sami wybiorą i sprawnie zarezerwują dogodny termin spotkania.

   To zdecydowanie ułatwi im podjęcie decyzji o skorzystaniu z Twojej oferty, a dodatkowo – przyczyni się do znaczącego podniesienia Twojej sprzedaży.

  • Więcej czasu na naprawdę ważne sprawy

   E-kalendarz online stanie się również znacznym ułatwieniem dla Twoich pracowników. Większość powtarzalnych czynności zostanie zautomatyzowanych, a to oznacza, że od teraz Twoje kadry będą mogły skupić się na tym, co przynosi Ci prawdziwe zyski.

  • Automatyczne przypomnienia

   Wiele firm każdego miesiąca traci dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych tylko przez to, że ich klienci po prostu zapominają o umówionej wizycie.
   Z e-kalendarzem online znacząco ograniczysz to ryzyko. A wszystko przez fakt, że narzędzie w pełni automatycznie zaplanuje oraz wyśle do Twoich odbiorców właściwe powiadomienie o nadchodzącym spotkaniu (SMS i e-mail).

  • Dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia

   Kalendarz online został stworzony z myślą o komforcie – zarówno klientów, jak i pracowników. Wszystkie dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze, dzięki czemu można z nich swobodnie korzystać zarówno na smartfonach, tabletach, laptopach, jak i urządzeniach stacjonarnych.

  • Pełna wygoda i elastyczność

   Narzędzie daje komfortową opcję dostosowywania poszczególnych widoków do indywidualnych potrzeb. To oznacza, że każdy użytkownik może ustalać podgląd kalendarza tak, jak lubi – w wersji dniowej, tygodniowej, a nawet miesięcznej.

  • Efektywne zarządzanie pracą

   E-kalendarz stanowi „ukłon” w stronę Twoich klientów, a także znaczące ułatwienie dla samych pracowników i osób zarządzających Twoją firmą. Z jego pomocą możesz tworzyć wydarzenia grupowe, dowolnie importować i eksportować bazy danych klientów, a także swobodnie ustalać grafiki pracy (w tym urlopy i dni wolne).

  • Budowanie bazy odbiorców

   Oprócz wirtualnego terminarza spotkań i narzędzia do rezerwowania wizyt, e-kalendarz posiada również rozbudowany system CRM.
   To dzięki niemu będziesz w stanie bezpiecznie gromadzić, administrować, a przede wszystkim – regularnie rozbudowywać informacje o posiadanych kontaktach.

  • Skuteczny sposób promocji Twojej marki

   Wbudowana opcja wysyłki maili i SMSów pozwoli Ci na szybką i sprawną komunikację z odbiorcami. Wykorzystasz ją m.in. do organizowania wydarzeń, przekazywania informacji na temat umówionych wizyt, jak i prowadzenia prawdziwych kampanii reklamowych, które zwiększą Twoje zasięgi i realnie przełożą się na wzrost sprzedaży.

  Jak zacząć?

  Zautomatyzuj rezerwacje wizyt i wydarzeń online. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom Twoich klientów i pracowników

  Daj im do dyspozycji nowoczesne narzędzie, które zautomatyzuje wiele procesów, ograniczy straty czasu i pieniędzy, a przede wszystkim – poprawi wygodę i doświadczenia związane z korzystaniem z Twoich usług.

  Przekonaj się, jakie to łatwe

  • Krok 1

   Zainstaluj

   Wprowadź kod na stronę i zapewnij swoim klientom możliwość szybkiej rezerwacji wizyt.

   Kontakt z konsultantem
  • Krok 2

   Skonfiguruj

   Używaj pozostałych funkcjonalności, które poprawią przepływ informacji, jak i działania operacyjne w Twojej firmie.

   Kontakt z konsultantem
  • Krok 3

   Korzystaj

   Oszczędzaj czas i skupiaj się na tym, co najważniejsze – rozwijaniu Twojego biznesu.

  CASE STUDIES

  Poznaj sukcesy naszych klientów

  • 26%

   Wzrost ilości umawianych wizyt w salonie fryzjerskim

   Dzięki wprowadzeniu kodu na stronę i zapewnieniu klientom możliwość szybkiej rezerwacji wizyt.

  • 36%

   Spadek liczby odwołanych wizyt w salonie kosmetycznym

   Dzięki wysyłce powiadomień przypominających e-mailem i SMSem.

  • 39%

   Wzrost oszczędności w firmie świadczącej usługi

   Za pomocą zautomatyzowania procesów odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania klientów.

  • 43%

   Więcej pozytywnych opinii udzielanych firmie w social mediach

   Dzięki akcjom angażującym i poprawieniu ogólnej jakości obsługi klientów.